<<<1 - 11 з 4962>>>


24 Березня 2017 16:55Подія

Моніторинг стану та розвитку посівів озимих культур


Представниками відділу агропромислового розвитку райдержадміністрації було здійснено робочу поїздку до ПСП «Злагода» на предмет вивчення стану та розвитку посівів озимих культур після відновлення весняної вегетації.

Разом з керівником підприємства Михайлом Метлою та представниками китайсько-української аграрної компанії «Фанда», спеціалісти райдержадміністрації оглянули посіви озимих зернових культур пшениці та жита різних сортів.

Найкраще перезимував і має гарні перспективи сорт озимої пшениці «Скаген» та гібрид озимого жита фірми КВС «Пікасо».

Господарство інтенсивно готує грунт під посів ярих культур, вносяться органічні добрива під кукурудзу, проведено підживлення жита на території 230 га та пшениці – на території 222 га.

Наразі підприємством розпочато посів ранніх зернових культур.За повідомленням
відділу агропромислового розвитку райдержадміністрації

24 Березня 2017 11:53Повідомлення

Увага! Обмеження руху автотранспорту!


Сновська дистанція колії повідомляє, що буде закритий переїзд 91 км через В.Щимель сполученням Корюківка – Щорс для руху автотранспорту, у зв’язку з ремонтними роботами.

Дата закриття: з 30.03.2017 року о 8.00 год. по 31.03.2017 року до 17.00 год.

Об’їзд буде виконуватись через м. Мена та смт Березна. Схему об’їзду погоджено зі Службою автомобільних доріг в Чернігівській області та Відділом безпеки дорожнього руху Управління превентивної діяльності ГУНП в Чернігівській області.

24 Березня 2017 08:16Звернення

Увага! Нерест 2017!


Нерест – особливий та надзвичайно важливий період у житті риби, адже починається їх розмноження. Від того як пройде нерестовий період залежить біорізноманіття наших водойм і сталість популяцій риби. В цей час риба потребує тиші та спокою, насамперед від людини.

З метою охорони природного відтворення водних біоресурсів, наказом Чернігіврибоохорони від 17.03.2017 №20:

ЗАБОРОНЕНО :

1) будь-який лов водних біоресурсів та пересування будь - яких плавзасобів, крім суден спеціально уповноважених органів, які здійснюють охорону водних біоресурсів, на період масового ходу і нересту в підконтрольних рибогосподарських водних об’єктах у такі строки:

– з 1 квітня до 9 червня (включно) - у всіх водосховищах;

– з 1 квітня до 31 травня (включно) - р. Дніпро – на від м.Лоїв до с.Нижні Жари, Республіки Білорусь,

24 Березня 2017 08:11Повідомлення

З початку року піротехніки ДСНС вилучили та знешкодили понад 3 тисячі вибухонебезпечних предметів


Піротехнічні підрозділи ДСНС України щодня проводять роботи щодо обстеження території країни, виявлення, вилучення та знешкодження вибухонебезпечних предметів часів минулих війн. Досить часто застарілі боєприпаси знаходять і громадяни на присадибних ділянках, полях, у лісах та парках, поблизу водойм.

Державна служба України з надзвичайних ситуацій вкотре звертається до громадян з проханням: у разі виявлення вибухонебезпечних предметів ні в якому разі не торкатися до них і одразу ж телефонувати за номером 101 або 102.

Наголошуємо, що під час виявлення підозрілого предмету категорично забороняється пересувати його; заливати рідинами, засипати ґрунтом або чимось його накривати; намагатися самостійно знешкоджувати знахідку; здійснювати на підозрілий предмет звуковий, світловий, тепловий чи механічний вплив, адже практично всі вибухові речовини чутливі до механічних, звукових впливів та нагрівання.


Начальник Корюківського РС
У ДСНС України у Чернігівські області
підполковник служби цивільного захисту
О.В. Росохач
23 Березня 2017 10:39Подія

Ветерани залишаються вірні започаткованій справі


Сонячного березневого дня ветерани-активісти організували прибирання території в парку «Дружби», що автостанцією.

Учасники акції «за чисте довкілля» вигрібали листя, підмітали доріжки, фарбували бордюри, садили кущі та квіти, зносили і вантажили сміття. На алеї ветеранів обкопали кущі калини та посадили нові, щоб вони радували своїм цвітом та ягодами не лише жителів, а й гостей міста.

Головний лісничий РКСЛП «Корюківкаліс» Володимир Мороз та працівники місцевого ЖЕКу підтримали ветеранів та забезпечили саджанцями калини, вапном і необхідним транспортом для вивозу сміття, тому після роботи бордюри, урни та стовпчики в парку засяяли, а алея помолоділа.

Люди різних професій, посад та віку працювали дружно, із задоволенням, спілкувалися, ділилися планами, раділи тюльпанам та прийнятим деревцям,

23 Березня 2017 10:29Повідомлення

До уваги суб’єктів Е-декларування!


З 1 січня 2017 року розпочався другий етап подачі декларацій особами, уповноваженими на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, який триватиме до 1 квітня цього року.

За попередніми підрахунками експертів Національного агентства з питань запобігання корупції, кількість суб’єктів декларування збільшиться до одного мільйона осіб. У зв’язку з цим зросла і кількість звернень до Національного агентства за методологічною та роз’яснювальною допомогою.

НАЗК пропонує роз’яснення стосовно найбільш поширених питань, що виникають у суб’єктів декларування.

Крім того, в Національному агентстві працюють гарячі лінії (довідка по заповненню е-декларацій +38(044)200-08-29; +38(044)200-06-88; технічна допомога з питань заповнення е-декларацій +38(044)200-06-94). На офіційному сайті постійно оновлюються інформаційно-довідкові

23 Березня 2017 10:26Офіційно

Глава держави: Оновлення суддівської гілки влади – головна мета реформи правосуддя


Під час засідання Ради з питань судової реформи Президент Петро Порошенко підписав та визначив як невідкладний для розгляду в Парламенті законопроект «Про внесення змін до Господарського процесуального кодексу України, Цивільного процесуального кодексу України, Кодексу адміністративного судочинства України та інших законодавчих актів». Законопроект був розроблений Радою з питань судової реформи.

«Звертаюсь до Верховної ради, щоб найближчим часом ці зміни до законодавства розглянули і зробили свій внесок у прискорення роботи нового Верховного Суду», - сказав Петро Порошенко.

Президент подякував Раді з питань судової реформи за розробку змін до законодавства, які забезпечують процесуальні можливості для функціонування нового Верховного Суду.

Петро

22 Березня 2017 16:33Реформи

22 Березня 2017 14:26Пам’ятна дата

Перше засідання Центральної Ради


22 (9) березня 1917 року відбулося перше запротокольоване засідання Української Центральної Ради та випущено її звернення до народу.

Після сформування Української Центральної Ради та її керівництва, що стало наслідком компромісу між молодшим і старшим поколіннями українського національного руху, 21 (8) березня рада Товариства українських поступовців поширила звернення «До українського громадянства», безпосереднім автором якого був Сергій Єфремов, за підписами всього проводу ТУП.

«Слушний час прийшов. Україна, віками пригнічена, зведена до етнографічної маси, окрадена й позбавлена всього — навіть національного ім’я свого — рушає «в сем’ї вольній, новій» визволених народів до нового життя… Рушаймо вперед бадьоро й сміливо туди, де зайнялася вже зоря нашого національного визволення і воскресення».

Документ

22 Березня 2017 10:53Повідомлення

Департамент сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації повідомляє про проведення всеукраїнської премії «Диво-Дитина»


Премія «Диво-Дитина» - всеукраїнська дитяча премія, яка вручається щорічно з 2008 року найбільш обдарованим і талановитим дітям.

Номінації Премії:

- Найрозумніша дитина

- Найспортивніша дитина

- Найтворча дитина

- Найдивовижніша дитина

- Найгероїчніша дитина

Премія «Диво-Дитина» проходить за підтримки Кабінету Міністрів України, Державної служби України з надзвичайних ситуацій, Міністерства освіти і науки

22 Березня 2017 10:42Повідомлення

Обговорення перспектив реалізації гуманітарних проектів під час міжнародної поїздки


Міністерство охорони здоров’я інформує, що з метою розвитку міжнародного волонтерського руху, відвідування медичних закладів, обговорення перспективи реалізації міжнародних гуманітарних проектів, а також ознайомлення з культурною спадщиною європейських країн з 23 по 30 квітня 2017 року планується міжнародна поїздка до Польщі, Литви, Латвії, Естонії та Фінляндії (програма додається).

Організаторами поїздки є Всеукраїнська молодіжна громадська організації «Серце до серця», Литовський національний центр крові, Естонська громадська організація «Серце до серця» за підтримки Посольства Литовської Республіки в Україні.

До участі в поїздці запрошуються представники районних, міських, обласних державних адміністрацій, головні лікарі, працівники лікувально-профілактичних

<<<1 - 11 з 4962>>>