<<<1 - 11 з 7457>>>


18 Січня 2021 14:52Інформування

Чернігівщину з робочим візитом вівдвідав заступник Міністра розвитку громад та територій України Іван Лукеря

Черінігівщину з робочим візитом відвідав заступник Міністра розвитку громад та територій України Іван Лукеря

18-01-2021 | 09:38

У суботу, 16 січня, заступник Міністра розвитку громад і територій України Іван Лукеря перебував з робочою поїздкою у Чернігівській області. Разом з виконавчим директором Асоціації міст України Олександром Слобожаном та першим заступником голови Чернігівської ОДА Віталієм Загайним вони відвідали Агенцію регіонального розвитку, ознайомилися з об'єктами, які будуть включені до програми «Велике будівництво-2021», а також відвідали модернізоване відділення екстреної

18 Січня 2021 14:42Інформування

Держава прагне захистити своїх громадян від надмірного зростання тарифів

 

  У зв’язку зі значним зростанням ціни на газ у Європі та на українських біржах держава має захистити своїх громадян від надмірного зростання тарифів.

  За дорученням Президента України Кабінет Міністрів 18 грудня ухвалив рішення, яким встановлюється гранична ціна на газ на рівні 6,99 грн за кубометр. Державне регулювання ціни тимчасове й буде задіяне до кінця опалювального сезону або до кінця дії карантинних обмежень.  

  Це не означає, що Україна відходить від ринкового

16 Січня 2021 14:02Інформування

Перша допомога при переохолодженні

 

   При переохолодженні організм людини втрачає більше тепла, ніж виробляє. Це може відбутися при довгому знаходженні в умовах зниженої температури і при високій вологості повітря. Переохолодження організму також можливе при носінні тісного одягу, взуття та одягу що називається «не по погоді».

  При цьому виникають три ступені переохолодження

  При легкому ступені переохолодження температура тіла знижується до 32-34 градусів. Шкірні покриви здобувають бліде забарвлення, з'являються

16 Січня 2021 13:30Інформування

Інститут старост громад потребує вдосконалення

 

  Інститут старост працює в Україні вже п’ять років, але наразі потребує змін. Тому Мінрегіоном разом з народними депутатами розроблено та подано у парламент законопроєкт, який дозволить наділити селищних старост дійсно ефективними функціями та надасть змогу мешканцям громад впливати на вибір кандидатур старост.

  Одна з цілей реформи децентралізації – побудувати дієвий механізм участі кожного учасника громади у місцевому врядуванні. І саме старости мають забезпечувати інтереси тих населених пунктів, що не є адміністративними центрами територіальних громад.

  Починаючи

16 Січня 2021 12:14Інформування

Мінрегіон вперше в Україні встановив мінімальні вимоги до енергоефективності будівель

 

 Відтепер житлові та громадські будівлі не можна будувати без дотримання мінімальних вимог до енергоефективності. Розроблені Мінрегіоном вимоги є обов’язковими для новобудов, реконструйованих та капітально відремонтованих будівель.

  На 1 січня 2021 року в Україні близько 6 тисяч будівель отримали енергетичні сертифікати. З них майже 44% мають найнижчий клас енергоефективності «G», а найвищий клас «А» – 1,4%. Такий рівень енергоефективності не відповідає руху України у напрямку зменшення споживання енергоресурсів житловими будинками

16 Січня 2021 12:06Інформування

Граничний термін сплати єдиного внеску підприємцями за 4 квартал - 19 січня 2021 року

 

Фізичні особи-підприємці зобов’язані сплачувати єдиний внесок не пізніше 19 числа місяця, що настає за звітним кварталом.

Відповідно до Закону України № 2464-VI «Про збір і облік єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування», фізичні особи-підприємці сплачують за себе єдиний внесок на загальнообов’язкове державне соціальне страхування щоквартально до 20 числа місяця, що настає за кварталом, за який сплачується єдиний внесок, або щомісячно авансовим внеском – до 20 числа кожного місяця поточного кварталу.

Якщо єдиний внесок сплачується щоквартально, то за ІV квартал 2020 року необхідно сплатити 3300 грн (1100 грн. х 3 місяці).

Відповідно,

16 Січня 2021 11:52Інформування

Денис Шмигаль:Завдання посиленого карантину-знизити мобільність населення

 

 Постанова про запровадження карантину «зимових канікул» була ухвалена й оприлюднена ще 9 грудня. Тоді й розпочалося обговорення, якими будуть карантинні обмеження. Про це зазначив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль в інтерв’ю телеканалу «Україна 24».

 Глава Уряду підкреслив, що були враховані всі побажання бізнесу та бізнесових асоціацій, які не суперечать логіці карантину, були проведені консультації, зокрема, з Верховною Радою.

 «Завдання посиленого карантину — знизити мобільність населення», — зазначив Денис Шмигаль.

 Прем’єр-міністр

16 Січня 2021 11:46Інформування

Вакцинація від COVID-19 має проводитися лише якісними зареєстрованими препаратами

 

  В першу чергу щеплення від COVID-19 буде запропоновано найбільш вразливим категоріям: медичним працівникам, які працюють із хворими на коронавірус, працівникам лабораторій, водіям екстреної меддопомоги, а також особам, які перебувають у спеціалізованих закладах (інтернатах, будинках для осіб похилого віку тощо). Далі вакцинуватимуть педагогів, військових, тощо.

 Процес щеплення розпочнеться у 1 кварталі 2021 року і триватиме впродовж наступних двох років. Про це розповів в.о. голови Чернігівської облдержадміністрації

16 Січня 2021 11:28Інформування

Продуктивна співпраця та комунікація з бізнесом-приорітет в роботі Чернігівської ОДА

 

  Чернігівська ОДА готова вжити заходів для врегулювання проблемних питань у бізнесовій сфері та сприяти її подальшому розвитку. Таку позицію озвучив перший заступник голови Чернігівської ОДА Віталій Загайний під час зустрічі з ініціативної групою представників бізнесу Чернігівщини. Позиція яких озвучила Ірина Березинець, представниця Координаційної ради з питань мікробізнесу при Президентові України, голова ГО «Сяйво Сіверщини».

  В ході зустрічі підприємці передали

16 Січня 2021 11:00Інформування

Сьогодні Україна вшановує захисників Донецького аеропорту

 

  Сьогодні, 16 січня, в Україні відзначають День пам’яті «кіборгів», які захищали Донецький аеропорт з 26 травня 2014 року до 22 січня 2015 року. Протягом 242 днів з неймовірною стійкістю, відвагою та незламністю українські військовослужбовці, добровольці, медики та волонтери тримали оборону ДАПу.

  «Кіборгами» нескорених українців назвав сам ворог. Мовляв, тільки роботи здатні вистояти в таких нелюдських умовах.

 Перший бій між українськими оборонцями та проросійськими бойовиками за встановлення контролю над Донецьким аеропортом відбувся наприкінці травня 2014 року. Того дня

15 Січня 2021 16:26Інформування

Наставництво на Чернігівщині:ще троє наставників підписали угоди з інтернатними закладами

 

  У більшості з нас на певних етапах нашого життя обов’язково був позитивний досвід спілкування зі значущими людьми: учителями, тренерами, керівниками. Ці люди вплинули на наш вибір цінностей, життєві принципи, а також вчинки. Вони стали для нас прикладами, порадниками і просто друзями, допомагаючи і підтримуючи в пошуку індивідуальних життєвих цілей.

  Саме з метою пошуку таких турботливих дорослих друзів для дітей,  які виховуються в державних закладах, за підтримки  голови Чернігівської ОДА Анни Коваленко в області активно впроваджується наставництво.

     У грудні

<<<1 - 11 з 7457>>>