<<<1 - 11 з 6091>>>


24 Вересня 2018 16:21Інформація

Національна служба посередництва і примирення інформує

Вже майже 20 років виконує свої повноваження Національна служба посередництва і примирення (далі – НСПП) – постійно діючий державний орган, створений Президентом України, метою і завданням якої є сприяння поліпшенню трудових відносин та запобігання виникненню колективних трудових спорів (конфліктів), їх прогнозування та сприяння своєчасному вирішенню, здійснення посередництва під час вирішення таких спорів.

В областях діють її структурні підрозділи – відділення НСПП. Виходячи із результатів роботи відділення НСПП в Чернігівській області (далі – Відділення) та прогнозу можливих змін соціально-трудових відносин, виникнення колективних трудових спорів (конфліктів), домінуючими конфліктогенними чинниками, які викликали і продовжують створювати підґрунтя для виникнення розбіжностей між найманими

20 Вересня 2018 14:17Подія

Відбувся мітинг з нагоди 75-ї річниці вигнання нацистських окупантів з Корюківщини та Чернігівщини

19 вересня з нагоди Дня вигнання з Корюківщини і Чернігівщини нацистських загарбників очільники району, керівники установ, ветерани війни та праці, працівники органів державної влади та місцевого самоврядування, громадськість прийняли участь в урочистих заходах, поклали квіти до обелісків та пам’ятників пов’язаних з Другою світовою війною.

         "Ця важлива дата – добра нагода вшанувати доблесних оборонців і визволителів у роки Другої світової війни, тих, хто виявляв небувалий героїзм на бойових рубежах, хто відбудовував Україну в повоєнні часи. Ні біль кривавих втрат, ні радість великих перемог не забулися за цей час, адже пам’ять про подвиги наших батьків, дідів,

19 Вересня 2018 15:44Повідомлення

У ДП "Корюківське лісове господарство" призначено нового директора

18 вересня 2018 року відбулося представлення нового директора державного підприємства «Корюківське лісове господарство» Олега Петренка. В заході взяли участь начальник Чернігівського обласного управління лісового і мисливського господарства Олександр Демченко, голова районної державної адміністрації Олексій Мірошниченко, Корюківський міський голова Ратан Ахмедов, та  колектив держпідприємства.

Начальник Чернігівського обласного управління лісового і мисливського господарства Олександр Демченко у своєму виступі ознайомив присутніх з наказом Державного агентства лісових ресурсів України про призначення Олега Петренка та висловив свої побажання новопризначеному керівнику. Зокрема, акцентував увагу на дотриманні законодавства, недопущення проявів корупції, забезпечення охорони

18 Вересня 2018 16:00Оголошення

Шановні жителі Корюківщини!

Запрошуємо взяти участь у мітингу та покладанні квітів з нагоди вигнання нацистських окупантів з  Корюківщини та   Чернігівщини, яке відбудеться 19 вересня 2018 року о 11:45 год. біля Меморіалу на честь героїчного опору жителів Корюківки нацистським загарбникам (біля Вічного вогню).

Після мітингу о 12:00 год. в  міському будинку культури відбудеться літературно – музична композиція «Пам’ять палаючих років».

18 Вересня 2018 15:55Інформування

Відбулась нарада по підготовці заходів до відзначення 75-ї річниці вигнання нацистських окупантів з Корюківщини та Чернігівщини

У районі продовжується підготовка до відзначення 75-ї річниці вигнання нацистських окупантів з Корюківщини та Чернігівщини. Перший заступник голови райдержадміністрації Анжела Ющенко провела 17 вересня нараду з керівниками та начальниками структурних підрозділів райдержадміністрації, міської ради,  громадських організацій.

Розпочинаючи нараду, Анжела Анатоліївна акцентувала увагу її учасників в  змістовному наповненні заходів 19 вересня та  необхідності охоплення увагою кожного ветерана.

Під час обговорення було складено план заходів з нагоди відзначення 75-ї річниці вигнання нацистських окупантів з Корюківщини та Чернігівщини.

17 Вересня 2018 16:24Привітання

Урочистості до Дня рятівника

17 вересня працівники аварійно-рятувальних служб відзначають професійне свято – День рятівника.

Рятувальники – це самовіддані та небайдужі чужому горю люди. Жителі Корюківщини  неодноразово були свідками їхньої професійної роботи під час ліквідації пожеж, наслідків природних лих чи аварій.

Сьогодні з нагоди Дня рятівника України відбулись урочистості в Корюківському районному відділі УДСНС України у Чернігівській області.

В урочистому зібранні взяли участь заступник голови районної державної адміністрації Володимир Полубень, голова районної ради Віктор Чернуха та міський голова Ратан Ахмедов .

З вітальним словом до колег, ветеранів служби звернувся начальник Корюківського районного відділу УДСНС України у Чернігівській області Олександр Росохач, який зазначив що День рятівника це свято, яке об’єднує працівників аварійно-рятувальних служб, пожежної

17 Вересня 2018 08:55Привітання

17 вересня - День рятівника

Щиро вітаємо усіх рятувальників Корюківського району з професійним святом - Днем рятувальника! Відзначення вашого професійного свята є державним визнанням неоціненного внеску людей цих мужніх професій - людей сильних духом, котрі з честю забезпечують надійний захист національного багатства, життя людей від вогню та стихії. Цілодобово підтримують постійну бойову готовність до боротьби з незваним лихом і завжди готові якнайшвидше допомогти тим, хто найбільше потребує невідкладної допомоги.

       Дозвольте, цього святкового дня побажати усім вам міцного здоров'я, всіляких гараздів та побільше життєвих благ і якомога менше

14 Вересня 2018 08:39Привітання

16 вересня - День працівників лісу

 

Щиро вітаємо усіх, хто пов’язав свою долю з лісом, примноженням та використанням його невичерпних ресурсів, з професійним святом – Днем працівника лісу.

Цей день звертає увагу всіх людей на необхідність турботи про лісові насадження, про неприпустимість їх масової вирубки та засмічення, адже ліс – це неоціненне багатство країни, витвір природи і людської праці, що має важливе економічне і екологічне значення.

Зміцнюючи своєю невтомною і наполегливою працею лісовий фонд України, лісівники вносять вагомий вклад у захист земельних угідь та поліпшення стану довкілля, забезпечують потреби суспільства у різноманітній лісовій продукції.

В наш час особливо важливо розширювати лісові насадження, зберігати їх для прийдешніх поколінь, підвищувати ефективність лісового господарства, якомога раціональніше використовувати

13 Вересня 2018 15:57Подія

Відбулася нарада з питань оподаткування земельним податком лісових земель

Сьогодні, 13 вересня, за участю в.о.голови районної державної адміністрації Володимира Полубня відбулась  нарада з представниками державних  лісогосподарських підприємств, голів сільських рад,  об’єднаних територіальних громад  району, щодо оподаткування земельним податком лісових земель.

Нагадаємо, з 15.08.2018 року набрав чинності Закон України від 10.07.2018 № 2497-VIII «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законів України щодо стимулювання утворення та діяльності сімейних фермерських господарств».
Цим Законом внесені зміни до ст.273, відповідно до яких передбачається оподаткування земельним податком лісових земель. Відповідно до внесених змін податок за   лісові землі складається із земельного податку та рентної плати. Ставка податку за 1 га лісових земель встановлена таким чином, що для земельних ділянок, розташованих за межами населених пунктів, вона встановлюється у розмірі не більше 5 відсотків від нормативної грошової оцінки площі ріллі, а для сільськогосподарських угідь – не менше 0,3 відсотка та не більше 5 відсотків від

13 Вересня 2018 08:11Інформування

В Україні почав діяти механізм "будівельної амністії"

 

31 серпня 2018 року набув чинності наказ Мінрегіону України від 03 липня 2018 року №158 (зареєстрований в Міністерстві юстиції України 28 серпня 2018 року за №976/32428) «Про затвердження Порядку проведення технічного обстеження і прийняття в експлуатацію індивідуальних (садибних) житлових будинків, садових, дачних будинків, господарських (присадибних) будівель і споруд, будівель і споруд сільськогосподарського призначення, що за класом наслідків (відповідальності) належать до об'єктів з незначними наслідками (СС1), збудовані на земельній ділянці відповідного цільового призначення без дозвільного документа на виконання будівельних робіт» (далі – Порядок).

Даний Наказ встановлює процедуру та умови прийняття в експлуатацію індивідуальних (садибних) житлових будинків, садових, дачних будинків, господарських (присадибних) будівель і споруд, будівель і споруд сільськогосподарського призначення, побудованих без дозвільних документів.

Тепер громадяни, користуючись спрощеною процедурою, можуть ввести в експлуатацію, зокрема, побудовані (без дозвільних документів) в період з 5 серпня 1992 року до 9 квітня 2015 року індивідуальні (садибні) житлові будинки, садові, дачні будинки загальною площею до 300 кв.м., а також господарські (присадибні) будівлі і споруди площею 300 кв.м., за умови, що вони були побудовані на земельній ділянці відповідного

12 Вересня 2018 14:58до відома

Лікувально - діагностичні можливості ДЗ "Український спеціалізований диспансер радіаційного захисту населення МОЗ України"


Державний заклад «Український спеціалізований диспансер радіаційного захисту населення Міністерства охорони здоров'я України», розташований в заповідній зоні м. Києва, Пуща, з 1986 року надає безоплатну амбулаторно-консультативну допомогу дітям та дорослим з усіх областей України, стаціонарну - дітям від 1-го до 18 років, постраждалим внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС. 
Згідно листу МОЗ України від 25.02.2016 року № 07.07-56/55-16 з березня 2016 року ДЗ «УСДРЗН МОЗ України» може надавати амбулаторну та стаціонарну допомогу дітям, батьки яких є учасниками бойових дій в зоні АТО, або такі, що втратили батьків в зоні АТО (при наявності підтверджуючого документу). 
Діти та дорослі можуть звертатися за направленням лікувального закладу або самостійно, як індивідуально,

<<<1 - 11 з 6091>>>