<<<1 - 11 з 6433>>>


20 Вересня 2019 11:32Подія

Міжнародне співробітництво

На днях в Корюківському районі перебувала делегація Китайської народної республіки. В її складі були Пєн Цзянлян, заступник директора  сільськогосподарського і сільського бюро Міністерства сільського господарства,  Лю Чуован, начальник сільськогосподарського і сільського бюро Міністерства  сільського господарства, Ян Вєйлинь, заступник генерального директора  групи меліорації провінції Гуанси, Фань Чжимин, голова Корпорації зовнішньоекономічного і технічного співробітництва меліорації провінції Гуанси, Ван Цуйсянь, заступник генерального директора ООО Пєйдахуанчон провінції ХейЛонцзян, Сун Геньчуань,  генеральний директор Дістрікт Індастрі груп ко Лтд.

Цей надзвичайно високий рівень офіційних гостей підтверджує глибоку зацікавленість КНР у розвитку взаємовигідного співробітництва з Україною у галузі агропромислового виробництва. 

20 вересня гості мали зустріч з головою Корюківської районної державної адміністрації Олексієм Мірошниченком. В ході зустрічі були обговорені питання розширення співпраці сільськогосподарських виробників обох країн, залучення додаткових інвестицій в агропромислову галузь Корюківщини, державної підтримки взаємовигідного співробітництва українських та китайських аграріїв.

 
19 Вересня 2019 16:00Інформування

           Сьогодні, 19 вересня  голова районної ради ветеранів Валентина Погребна  відвідала ветерана Другої світової війни, 92- річного Миколу Рижикова з с.Буди. На даний час він перебуває на стаціонарному лікуванні у Корюківській  центральній районній лікарні. Валентина Погребна привітала ветерана із  76-ю річницею вигнання нацистських окупантів з Корюківщини та Чернігівщини, висловила слова подяки та поваги. Побажала Миколі Миколайовичу як найшвидшого одужання. Ветерану були вручені солодкі подарунки.

19 Вересня 2019 12:22Подія

Відзначення 76-ї річниці вигнання фашистських загарбників з Корюківщини та Чернігівщини

 

    Сьогодні,  з нагоди  відзначення 76 – ї річниці  вигнання з Корюківщини і Чернігівщини нацистських загарбників очільники району, керівники та представники трудових колективів підприємств, організацій та установ, учасники АТО, районної організації ветеранів, громадкість прийняли участь в урочистих заходах, поклали квіти до обелісків та пам’ятників пов’язаних з Другою світовою війною.

  Світлу пам'ять воїнів, величний подвиг яких і сьогодні залишається прикладом патріотизму та вірного служіння Батьківщині учасники заходу вшанували хвилиною мовчання. На знак шани та вдячності тим, кому не має забуття, до Меморіалу на честь героїчного опору жителів Корюківки нацистським загарбникам поклали живі квіти.

  Минають роки, відлітають

17 Вересня 2019 16:00Подія

Урочисте зібрання до Дня рятівника

 

    Сьогодні відбулося урочисте зібрання, присвячене відзначенню Дня рятівника – професійного свята пожежників, працівників аварійно-рятувальних формувань та служб, які несуть відповідальність за вирішення загальнодержавного значення, забезпечення надійного захисту національного багатства, захисту людей від вогню та стихій. Цей день сильних та відважних людей, які приходять на допомогу під час стихійних лих, техногенних катастроф, дорожніх аварій та інших надзвичайних ситуацій.

     Привітати працівників  Другого державного пожежно-рятувального загону Управління державної служби України з надзвичайних ситуацій

13 Вересня 2019 16:47Інформування

Освітні послуги відтепер контролюватиме служба якості освіти

 

    На початку вересня в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань зареєстровано управління Державної служби якості освіти у Чернігівській області.

      За результатами конкурсного відбору очолила це управління Тетяна Маханькова. В активі Тетяни Михайлівни близько 18 років педагогічного стажу, досвід роботи начальником відділу освіти, молоді та спорту Чернігівської райдержадміністрації. Тож про головні завдання та функції новоствореного управління —

13 Вересня 2019 16:00Інформування

Сьогодні урочисто вшанували працівників лісогосподарської галузі

     

     Сьогодні відбулися урочисті зібрання з нагоди професійного свята - Дня працівника лісу в підприємствах ДП "Корюківське лісове господарство" та в районному комунальному спеціалізованому лісогосподарському підприємстві "Корюківкаліс". Колективи підприємств, лісівники, ветерани лісової галузі приймали вітання та урочисто вшанували найкращих працівників.

      Урочисте зібрання відкрили: директор ДП "Корюківське лісове господарство" Олег Петренко та головний лісничий РКСЛП"Корюківкаліс" Володимир Мороз, які привітали своїх колег із професійним святом та коротко прозвітували про основні показники діяльності у 2019 році.

    З вітальними словами

13 Вересня 2019 11:44Інформування

Колективні договори реєструються по - новому

   

21 серпня 2019 року Кабінет Міністрів України  прийняв постанову «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 13 лютого 2013 р. №115», спростивши процедуру повідомної реєстрації колективних угод і договорів, змін і доповнень до них.

Відповідно до прийнятого рішення, сторонам колективних угод і договорів пропонується подавати на повідомну реєстрацію один примірник документу в паперовій  формі  або надіслати його до органу реєстрації в електронному вигляді.

Сторони угоди (договору) подають реєструючому органу на повідомну реєстрацію примірник угоди (договору) разом із додатками та супровідним листом у вигляді оригіналу паперового документа з прошитими і пронумерованими сторінками або у вигляді оригіналу електронного документа з пов’язаними з ним кваліфікованими електронними підписами, або у вигляді електронної копії оригіналу паперового документа (фотокопії), засвідченої кваліфікованою електронною печаткою.

Повідомна

13 Вересня 2019 11:27Привітання

Вітання з Днем працівників лісу!

       

           Шановні працівники лісового господарства! Щиро вітаю вас з професійним святом!

Ваша професія – одна з найважливіших  професій на Землі. Щоденна праця в усі пори року за будь-якої погоди покликана примножувати зелене багатство країни, забезпечувати екологічну безпеку людей та гармонійну взаємодію суспільства й природи.

 Плекаючи своєю невтомною і наполегливою працею лісовий фонд України, ви забезпечуєте надійний захист земельних угідь, поліпшуєте екологічний стан довкілля, одночасно збільшуючи випуск продукції лісового господарства.

 Щиро дякую вам, шановні працівники та ветерани лісового господарства, за невтомну працю і самовідданість. Бажаю вам і вашим родинам міцного здоров’я, добра та благополуччя, подальших успіхів у справі збереження й примноження лісових багатств нашої держави на благо нинішнього та майбутніх поколінь українського народу.

 

З повагою,

голова райдержадміністрації                          Олексій Мірошниченко

12 Вересня 2019 16:59

Нові кілометри оновлених доріг

Держава дотримується взятих зобов’язань щодо реалізації інфраструктурних проектів, в тому числі і в ремонті доріг. В Корюківському районі, за рахунок державних коштів, проводяться капітальні ремонти на кремих ділянках автошляхів Охрамієвичі-Перелюб, Білошицька Слобода - Рибинськ, Прибинь - Шишківка.


11 Вересня 2019 09:39Подія

"Вересневі веселі старти" до Дня фізичної культури і спорту

 

      Щорічно, у другу суботу вересня в Україні відзначають День фізичної культури і спорту. Це свято всіх прихильників здорового способу життя, фізкультурників, спортсменів, тренерів, ветеранів спорту.

      У районі День фізичної культури та спорту відзначили 10 вересня на стадіоні Перелюбської ЗОШ І- ІІІ ст. районними змаганнями  «Вересневі веселі старти». У змаганнях взяли участь учні 6-8 класів закладів загальної середньої освіти району.

      У цікавій та запеклій боротьбі переможцем змагань стала команда Білошицькослобідської ЗОШ І-ІІ ст., ІІ місце посіла команда Олександрівської ЗОШ І-ІІІ ст.,  ІІІ місце – команда Перелюбської ЗОШ І-ІІІ ст.  

05 Вересня 2019 10:50

Вирішення проблем медичної галузі - спільна справа

5 вересня 2019 року на нараді у голови районної державної адміністрації Мірошниченка О., спільно з головою районної ради Чернухою В., обговорені питання подальшого функціонування медичних установ району в умовах проведення медичної реформи, недостатності державного фінансування, обмежених можливостей місцевих бюджетів.

         В нараді взяли участь перший заступник голови райдержадміністрації А.Ющенко, заступник голови райдержадміністрації В.Полубень, керівники комунальних некомерційних підприємств  «Корюківська центральна районна лікарня Корюківської районної ради Чернігівської області»  та «Корюківський

<<<1 - 11 з 6433>>>