<<<1 - 11 з 6892>>>


26 Травня 2020 15:46Інформування

Мінсоцполітики затверджено перелік посад працівників, яким передбачено додаткові, до встановлених законодавством, доплати до заробітної плати

 

  Законом України № 540-ІХ „Про внесення змін до деяких законодавчих актів, спрямованих на забезпечення додаткових соціальних та економічних гарантій у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-2019)” передбачено додаткові, до встановлених законодавством, доплати до заробітної плати працівникам сфери соціального захисту населення, які безпосередньо надають соціальні послуги за місцем проживання/перебування отримувача соціальних послуг (вдома).

  Постановою Кабінету Міністрів України від 29 квітня 2020 року № 375 „Деякі питання оплати праці (грошового забезпечення) окремих категорій працівників, військовослужбовців Національної

26 Травня 2020 15:41Інформування

Денис Шмигаль доручив створити тримісячний запас засобів боротьби з COVID-19

 

Під головуванням Прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля відбулася нарада щодо медичних закупівель, пов’язаних із запобіганням поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2 та наданням медичних послуг хворим на короновірусну хворобу.

У нараді взяли участь: Керівник Офісу Президента України Андрій Єрмак, Секретар РНБОУ Олексій Данілов, Голова Служби безпеки України Іван Баканов, Міністр Кабінету Міністрів України Олег Немчінов, Міністр охорони здоров'я

26 Травня 2020 14:47Інформування

Андрій Прокопенко: Чернігівська область входить в топ - 3 кращих регіонів України по виробництву молока

 

  За підсумками 2019 року господарства Чернігівської області отримали 245 тисяч тонн молока. В натуральних величинах найбільше молока виробляють в господарствах Ічнянського та Бахмацького районів, у відсотках їх доля становить 35% від загальних обсягів виробництва в області.

  Питома вага виробленого молока на сільгосппідприємствах становить 48% від загального виробництва в області, а в державі цей показник складає лише 28%.

25 Травня 2020 14:47Інформування

Ми маємо бути забезпеченими засобами захисту й надалі - Президент

 

Детальний перехід до адаптивного карантину обговорили на традиційній нараді під головуванням Президента України Володимира Зеленського щодо запобігання поширенню коронавірусної інфекції COVID-19. У нараді взяли участь представники Кабінету Міністрів і правоохоронних органів. 

Зокрема, йшлося про те, що шість областей ще не готові до пом'якшення заходів безпеки. Це Чернівецька, Рівненська, Львівська, Київська області, а також Закарпаття та Волинь. Ці регіони не відповідають критеріям щодо показників захворюваності, заповненості ліжок у лікарнях та кількості

25 Травня 2020 14:34Інформування

Андрій Прокопенко: стимулюватимемо розвиток садівництва та ягідництва в області

 

  Сьогодні, 25 травня, голова Чернігівської ОДА Андрій Прокопенко із заступником голови ОДА Олександром Савченком та заступником директора Департаменту розвитку економіки та сільського господарства ОДА Олегом Крапивним провів робочу нараду з питань розвитку галузі садівництва та ягідництва на Чернігівщині.

  – Зростання попиту на заморожені плоди та ягоди у світі свідчить про значні перспективи цього напрямку. Зараз у нашій області плодово-ягідництвом займаються 32 суб’єкти господарювання. Загальна

25 Травня 2020 10:19Інформування

Оперативна інформація щодо захворювання на коронавірусну інфекцію станом на 11 годину 24 травня

 

У Чернігівській області 2 нових випадки коронавірусу. ПЛР-тест підтвердив Covid-19 у двох людей з Чернігова.

Загальна ситуація в області наступна:

  • 49 пацієнтів одужали,

  • 16 - перебувають на госпіталізації в закладах охорони здоров’я,

  • 54 - знаходяться на амбулаторному лікуванні,

  • 6 - летальних випадків,

  • 5 хворих, виявлених в області, переведено на лікування за місцем проживання (з Куликівського району).

Загалом в області підтверджено 130 випадків коронавірусної інфекції.

За минулу добу у Чернігівському обласному лабораторному центрі МОЗ України проведено 177 ПЛР-досліджень.

25 Травня 2020 10:02Інформування

Андрій Прокопенко: продовжуємо спільну роботу зі створення центру пересадки кісткового мозку в Чернігові

 

   22 травня, голова Чернігівської ОДА Андрій Прокопенко разом із депутатом обласної ради Дмитром Блаушем відвідав Чернігівський медичний центр сучасної онкології та провів нараду з його керівником Юрієм Шенєм.

   – Минулого тижня в ОДА ми провели зустріч з профільними фахівцями та лікарями, щоб обговорити створення на базі онкоцентру

25 Травня 2020 08:45Інформування

Послаблення карантину на Чернігівщині: дозволено роботу громадського транспорту


   На Чернігівщині відсьогодні дозволені регулярні та нерегулярні пасажирські перевезення автомобільним транспортом. Таке рішення [посилання на протокол] ухвалила обласна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

  За даними ДУ «Чернігівський обласний лабораторний центр МОЗ України» станом на 22.05.2020 загальна кількість нових випадків COVID-19 за останні 7 днів на 100 тис. населення по області становить 2,32 (вимога не більше 12), завантаженість ліжок у закладах охорони здоров’я, визначених для госпіталізації пацієнтів з підтвердженим випадком

22 Травня 2020 15:45Інформування

Сьогодні в Україні стартує другий з п’яти етапів виходу із карантину

 

   З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному брифінгу.

 – В Україні

22 Травня 2020 12:10Інформування

Президент анансував нову програму підтримки пенсіонерів віком 75+

 

  Український уряд розробляє програму підтримки пенсіонерів, яким виповнилося більше 75 років. Незабаром її представлять громадськості. Про це повідомив Президент Володимир Зеленський на прес-конференції у Києві.

  «Ми запровадили програму 80+, і кожному пенсіонеру, старшому за 80 років, ми додали (до пенсії. – Ред.) 500 гривень. Далі будемо розробляти програму для наступного року, щоб запровадити програму 75+», – сказав Глава держави.

   За словами Президента, над розробкою цієї програми працює міністр соціальної політики України Марина Лазебна.

  Президент нагадав, що у травні була проведена індексація пенсій, а також здійснена виплата допомоги громадянам, розмір пенсії яких нижчий за 5 тис. гривень.

  Глава держави

22 Травня 2020 12:07Інформування

Надавати фінансову допомогу шахраям НЕ ПОТРІБНО!

 

  Вкотре цієї весни телефонні шахраї, які діють під виглядом податківців,  активізуються у різних районах Чернігівщини.

  Цього тижня дзвінки з номерів 0662740533 та 0667238805 надходили на телефони фізичних осіб – підприємців міста Бахмач. Невідомі особи здійснюють дзвінки нібито від імені начальника Бахмацької ДПІ Прилуцького управління Головного управління ДПС у Чернігівській області та вимагають перерахувати кошти на картковий рахунок № 5168 7554 5020 6301 відкритий на ім’я Плужник А.В.

  Шахраї пояснюють, що гроші потрібні для залагодження проблем зі сплатою податків чи штрафів. Поспішність пояснюють тим, що нібито до них їдуть перевіряючи та обіцяють посприяти у тому, щоб підприємство не перевіряли

<<<1 - 11 з 6892>>>