<<<1 - 11 з 5897>>>


26 Квітня 2018 09:30соціальне страхування

ВИКОНАВЧА ДИРЕКЦІЯ ФОНДУ СОЦІАЛЬНОГО СТРАХУВАННЯ УКРАЇНИ ІНФОРМУЄ:Потерпілих на виробництві забезпечують ліками безоплатноФонд соціального страхування України реалізував програму фінансування лікарських засобів і виробів медичного призначення, що необхідні потерпілим на виробництві, в обсязі 100% потреби. Про це повідомив директор виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України Євген Баженков.

Упродовж 2017 року за рахунок коштів Фонду лікарськими засобами та виробами медичного призначення в аптечних закладах було забезпечено 18 965 осіб, у тому числі 910 внутрішньо переміщених осіб.

За словами Євгена Баженкова, програма забезпечення лікарськими засобами та виробами медичного призначення доступна потерпілим на виробництві в усіх регіонах України. Участь в програмі беруть декілька тисяч аптечних закладів, яким Фонд

26 Квітня 2018 08:38пам’ятна дата

ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ КОРЮКІВЩИНИ!26 квітня 1986 року – одна з тих дат в історії України, та і всього світу, яку називають «чорною». Тоді сталася одна з найстрашніших за своїми наслідками техногенно-екологічна катастрофа, що шокувала світ. У цей день ми вшановуємо пам’ять тих, хто поклав життя у боротьбі з радіацією. Згадуємо пожежників, міліціонерів, військових, авіаторів, енергетиків... Ці герої за покликом серця і обов’язку у перші дні прибули до Чорнобиля і практично голими руками закрили жерло зруйнованого реактора. Вони врятували світ від значно масштабнішої катастрофи. І ми вдячні їм за це. Вічна пам’ять тим, кого вже з нами немає…

Ми вдячні всім учасникам ліквідації наслідків найбільшої техногенної катастрофи на планеті ХХ століття, які виявили героїзм, самовідданість та мужність в тих екстремальних обставинах.

Низько вклоняємось перед людським подвигом, відвагою ліквідаторів нашого району, які не думали про нагороди, відзнаки, не ховалися за спини товаришів, навіть не усвідомлювали, на яку особисту небезпеку наражаються. Вічна вдячність живим і світла пам'ять загиблим!

Відлуння біди стихне ще не скоро. Її наслідки ще відчують на собі і майбутні покоління. Проте, ми з оптимізмом дивимося у майбутнє, будемо вчитися на помилках, робитимемо все можливе

24 Квітня 2018 16:17подія

Відбувся районний етап Всеукраїнського
Фестивалю дружин юних пожежнихФахівцями Управління ДСНС України у Чернігівській області спільно з управлінням освіти і науки облдержадміністрації упродовж квітня проводилися районні етапи Всеукраїнського фестивалю дружин юних пожежних.

Відбувся районний етап Фестивалю і у Корюківському районі. Журі, до якого увійшли рятувальники та освітяни оцінювали команди у конкурсах, де діти представляли свої команди, а також за допомогою різноманітних мініатюр, танцювальних, вокальних та гумористичних номерів мали розкрити тематику забезпечення

24 Квітня 2018 15:52актуально

Небезпека спалювання сухої трави


В Україні запанувала справжня весна. У мешканців міст та селищ виникає бажання активного відпочинку, тобто бажання подихати свіжим повітрям, помилуватися навколишніми краєвидами, поспілкуватися з друзями на лоні природи або просто попрацювати на присадибних ділянках. Нерідко обов’язковою частиною подібного дозвілля стає багаття. Але активний відпочинок біля вогнища через необачність може спричинити велику біду. Адже не секрет, що часто на вогнищах спалюють торішнє листя, суху траву та дрібне сміття. І деякі громадяни нехтують правилами безпечної поведінки в навколишньому середовищі.

Недбало кинутий недопалок цигарки, іскорка від погано залитого багаття, небезпечні пустощі з вогнем можуть стати причинами ненавмисного підпалу житлових та господарських будівель. Крім того вогнем знищується не лише сухостій, але й насіння і коріння живих рослин, пошкоджуються нижні частини дерев і кущів. Руйнується гумус, гинуть ґрунтоутворювальні організми та бактерії, які відіграють важливу роль у мікробіологічних процесах і допомагають рослинам засвоювати корисні речовини. Це призводить до погіршення якості ґрунтів і, як наслідок, до зниження урожайності. Гинуть від вогню також комахи, молодняк звірів та птахів,

20 Квітня 2018 08:14

Президент закликав прискорити перехід України
на цифрове мовленняПрезидент Петро Порошенко під час наради закликав прискорити перехід України на цифрове мовлення.

«Хотів би (звернутися – ред.), користуючись присутністю голови Нацради з питань телебачення і радіомовлення, щоб у нас загроза проведення інформаційних диверсій з використанням аналогового

20 Квітня 2018 08:09актуально

Глава Уряду: Ми відновлюємо дороги, які не будувалися десятиліттямиМасштабна програма відновлення доріг в Україні, яка стартувала 2 роки тому, передбачає будівництво нових автошляхів, а також відновлення доріг, які були побудовані десятки років тому і з тих пір не ремонтувалися. Про це сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час спілкування з регіональними ЗМІ.

Він підкреслив, що ямковий ремонт, який сьогодні широко ведеться на дорогах, – це не оновлення збудованих рік тому доріг. Нові дороги, в більшості, «перезимували» достойно, запевнив Глава Уряду.

«Якщо ви їдете по нових дорогах, це і є дороги Уряду Гройсмана, побудовані в рамках нашої програми, - сказав Прем’єр-міністр. – А ті зруйновані дороги, які ви бачите, це не дороги нашого Уряду,

19 Квітня 2018 14:51подія

Пожежо-небезпечний період обговорили
на засіданні комісії ТАБ та НС


18 квітня 2018 року в.о. голови райдержадміністрації Анжелою Ющенко було проведено засідання комісії ТЕБ та НС за участю керівників районних підприємств, установ та організацій. На комісії було обговорено проблемні питання, які виникають протягом пожежо-небезпечного періоду. За результатами обговорення комісія вирішила затвердити Комплексний план заходів районних управлінь, організацій і підприємств, місцевих органів виконавчої влади щодо протидії масовим пожежам лісів , торфовищ і сільгоспугідь у весняно-літній період 2018 року.

З настанням тривалого періоду спекотної погоди більшість населення обирає для відпочинку місця біля водойм. Проте під час купання люди часто нехтують елементарними правилами безпечної поведінки.

З метою попередження загибелі людей на водних об’єктах району у 2018 році органам місцевого самоврядування рекомендовано облаштувати пляжі і місця масового відпочинку на воді у відповідності до вимог наказу МВС України від 10.04.2017 № 301, зареєстрованого в Мін’юсті 04.05.2017 за №566/30434 «Про затвердження Правил охорони життя людей на водних об’єктах України».


За повідомленням відділу мобілізаційної
19 Квітня 2018 14:21подія

НА КОРЮКІВЩИНІ ВІДБУЛИСЯ УРОЧИСТІ ПРОВОДИ ПРИЗОВНИКІВ НА СТРОКОВУ СЛУЖБУ ДО ЛАВ ЗСУ18 квітня 2018 року в місті Корюківка відбулася урочиста церемонія проводів на строкову службу до війська юнаків із Корюківського району.

В районному історичному музеї зібралися батьки, брати і сестри, родичі, друзі, подруги та кохані тих, хто виконуватиме почесний обов’язок перед державою і поповнить ряди захисників нашої Вітчизни.

Із напутніми словами і найкращими побажаннями виступили перед присутніми заступник військового комісара районного військового комісаріату Олександр Кошовий, керівник апарату районної державної адміністрації Олександр Безнісько, начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Корюківської міської ради Ірина Наумчик, які побажали юнакам міцного здоров’я, успіхів, з честю виконати почесний обов’язок громадянина України,

19 Квітня 2018 10:13подія

КОЛЕКТИВ КОРЮКІВСЬКОЇ РДА ДОЛУЧИВСЯ ДО ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ АКЦІЇ «ЗА ЧИСТЕ ДОВКІЛЛЯ»Весна дарує нам відчуття свята, адже відроджується природа, що нагадує нам віковічну істину – життя продовжується і воно прекрасне. Але, на жаль, весна також відкриває і усі наші гріхи. Йдеться про засмічені дороги у населених пунктах, зарослі старим гіллям невпорядковані вулиці та парки нашого району.

На території Корюківського району триває квітневий місячник щорічної всеукраїнської акції з благоустрою «За чисте довкілля».

Саме тому на початку весни кожен справжній господар наводить лад біля свого помешкання. Не залишилися байдужими й до свого обійстя «господарі та господині» райдержадміністрації.

18 квітня 2018 року колектив Корюківської районної державної адміністрації

18 Квітня 2018 08:54

Президент: Україна як ніколи близько
до появи Помісної Православної ЦерквиПрезидент Петро Порошенко провів зустріч з головами фракцій у Верховній Раді України і закликав їх підтримати Звернення до Вселенського Патріарха Варфоломія І про надання українській церкві Томосу про автокефалію (декрет, послання у деяких важливих питаннях церковного устрою, в тому числі офіційного проголошення автономії в управлінні або автокефалії– ред.).

«Я хочу звернутися до вас, колеги народні депутати, з проханням підтримати це Звернення. І хочу звернутися до українського народу, бо вибір і рішення також за вами – підтримати ієрархів, підтримати Президента, підтримати Парламент і набути Єдину Помісну Православну Українську Церкву. Вірю, що це, з Божою допомогою, відбудеться», -сказав Петро Порошенко.

«Ми зустрічаємося невдовзі після світлого Воскресіння Христового, цей день в Україні зветься

17 Квітня 2018 09:48

Президент підписав Закон щодо захисту дітей
від сексуальних зловживань та сексуальної експлуатаціїПрезидент Петро Порошенко підписав Закон України «Про внесення змін до Кримінального кодексу України щодо захисту дітей від сексуальних зловживань та сексуальної експлуатації».

Прийняття відповідних змін та доповнень сприятиме підвищенню стану захисту та дотримання прав дитини в Україні, наблизить українське законодавство до міжнародних стандартів забезпечення захисту дитини від сексуальної експлуатації, дозволить Україні виконати рекомендації Комітету ООН

<<<1 - 11 з 5897>>>