<<<1 - 11 з 5494>>>


17 Листопада 2017 15:00оголошення

До уваги вболівальників!


25 листопада 2017 року на міні-футбольному полі Корюківської ЗОШ 1-111ст. №1 відбудеться Кубок Корюківського району з міні-футболу серед чоловічих команд.

Участь в кубку візьмуть команди:

- «Фаворит - 1 » (м.Корюківка);

- «Фаворит - 2 » (м.Корюківка);

- «Ветеран» (м.Корюківка);

- «Урожай» (с.Сядрино);

- «Промінь»

17 Листопада 2017 14:53Привітання

Шановні працівники сільського господарства Корюківського району!


Сердечно вітаємо Вас з професійним святом — Днем працівників сільського господарства, що увінчує напружений, сповнений клопотами хліборобський рік. В усі часи, як повелося з діда-прадіда, напружена хліборобська праця була і залишається визначальною складовою розвитку держави, запорукою її процвітання. З давніх-давен Україна славилася добрими, талановитими та працьовитими людьми. Завдяки “золотим рукам”, невсипущій працездатності, мудрості, досвідченості аграріїв живе наша українська нива. Впевнені у тому, що Ваша наполегливість, працелюбність сприятимуть збереженню та розвитку сільськогосподарської галузі.

Нехай не переводиться селянський рід на українській землі, а праця відданих їй трударів буде належно поцінованою. Велика подяка Вам за любов до землі, терпіння і витримку, а нива нехай щедро колоситься, здоров’я міцніє та трудові успіхи примножуються. Зі святом!Корюківська районна
державна адміністрація

17 Листопада 2017 12:10Подія

В районі відзначили День працівників сільського господарства.


День працівників сільського господарства – свято, що традиційно підсумовує кропітку працю аграріїв, завершує хліборобський рік, сповнений хвилюванням і турботами про врожай.

17 листопада в Корюківській школі мистецтв ім.. О.С.Корнієвського відбулося урочисте зібрання з нагоди відзначення Дня працівників сільського господарства.

На свято завітали: керівники сільськогосподарських підприємств, механізатори, хлібороби, тваринники, організатори агропромислового виробництва району, представники районної влади.

З вітальним словом до присутніх звернулася начальник відділу агропромислового розвитку райдержадміністрації Тетяна Олійник, яка розповіла про основні досягнення у аграрному секторі, про стан справ у галузі тваринництва, рослинництва, про результати збирання зернових, про наявні проблеми та шляхи щодо їх вирішення, а також привітала з професійним святом сільських трударів.

У своєму вітальному слові голова районної ради Віктор Чернуха наголосив, що нинішнього року трудівники села, керівники та фахівці господарств, сільськогосподарських організацій, фермери доклали немало зусиль для

17 Листопада 2017 11:07актуально

Урядова ініціатива захисту бізнесу підтримана


Учора, 16 листопада, Верховна Рада 312 голосами підтримала законопроект «Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо забезпечення дотримання прав учасників кримінального провадження та інших осіб правоохоронними органами під час здійснення досудового розслідування», підготовлений за ініціативи Прем’єр-міністра України.

Законопроект входить у пакет законодавчих актів, ухвалення яких сприятиме пожвавленню ділової активності в Україні та розвитку підприємництва, що дозволить досягти показників зростання економіки на рівні 5-7%. Напередодні голосування урядові ініціативи підтримали представники ділових кіл країни. Бізнес-асоціації визнали документ вкрай актуальним і здатним стати ефективним інструментом

17 Листопада 2017 08:42

Глава держави командуванню ВМС України: Перед вами стоять важливі завдання із нарощування бойового потенціалу підрозділів


Президент Петро Порошенко під час урочистостей з нагоди Дня морської піхоти в ході робочої поїздки до Донецької області підкреслив, що командування Військово-Морських Сил України та особовий склад морської піхоти мають зосередитись на важливих завданнях: подальшому нарощуванні бойового потенціалу, вдосконалені майстерності військовослужбовців та досягнені взаємної сумісності наших підрозділів з підрозділами країн-членів НАТО.

«Перед командуванням Військово-Морських Сил України та особовим складом морської піхоти стоять нові важливі завдання, спрямовані на подальше нарощування бойового потенціалу», - наголосив Петро Порошенко.

За його словами, порівняно з попередніми роками якість навчання особового складу морської піхоти суттєво зросла. «Але необхідно завершити формування цього роду військ, здатного виконувати будь-які завдання як на суходолі, так і на воді – із застосуванням сучасних зразків озброєння та військової техніки, нових форм і способів ведення бойових дій», - зазначив він.

16 Листопада 2017 16:40Подія

21 листопада Корюківщина відзначатиме День Гідності та Свободи.


День Гідності та Свободи згідно з Указом Президента України № 872/2014 від 13 листопада 2014 року відзначається щороку 21 листопада. Свято встановлено з метою утвердження в Україні ідеалів свободи і демократії, збереження та донесення до сучасного і майбутніх поколінь об’єктивної інформації про доленосні події в Україні початку XXI століття, а також віддання належної шани патріотизму й мужності громадян, які у листопаді 2013 року - лютому 2014 року постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору.

16 листопада 2017 року під керівництвом заступника голови районної державної адміністрації Володимира Полубня відбулась робоча нарада з питань підготовки та відзначення в районі Дня Гідності та Свободи. Слід зазначити, що план заходів з ушанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні на період до 2020 року затверджено головою райдержадміністрації 01 листопада 2017 року.

На нараді йшлося про організацію і проведення в районі комплексу заходів інформаційно-просвітницького та національно-патріотичного спрямування, зокрема, покладання квітів та мітинг-реквієм відбудеться 21 листопада 2017 року о 12

16 Листопада 2017 08:20

Президент провів зустріч з Комісаром ЄС з питань Європейсько політики сусідства та переговорів з розширення


Президент Петро Порошенко провів зустріч з Комісаром ЄС з питань Європейської політики сусідства та переговорів з розширення Йоганнесом Ганом.

Комісар ЄС відзначив динаміку реформ в Україні за останній період та підтвердив готовність ЄС і надалі надавати всебічну підтримку на шляху внутрішніх перетворень, спрямованих на подальше зближення з Європейським Союзом.

Сторони також обмінялися думками щодо підготовки до Саміту «Східного партнерства» 24 листопада 2017 року у Брюсселі.

Глава держави поінформував Й.Гана про розвиток безпекової ситуації на Донбасі та привернув увагу до суттєвого погіршення ситуації із дотриманням прав людини на окупованому Кримському півострові.

Президент України подякував Європейському Союзу за незмінну підтримку територіальної цілісності, свідченням чого стало голосування у Третьому Комітеті

15 Листопада 2017 14:05оголошення

ДО УВАГИ СТРАХУВАЛЬНИКІВ!


Повідомляємо, що наказом виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України від 31.10.2017 № 204-ос «Про особистий прийом громадян керівництвом виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України», затверджено наступний графік особистого прийому громадян:

Баженков Євген Володимирович – директор - вівторок - 10.00 - 17.00

Нестеров Сергій Володимирович - заступник директора - понеділок - 10.00 - 17.00

Лапчик Світлана Дмитрівна - заступник директора - середа - 10.00 - 17.00

Денисова Олена Олександрівна - заступник директора - четвер 10.00 - 17.00

Забела Володимир Юрійович

15 Листопада 2017 11:08подія

У Чернігові збиратимуть кошти на устаткування для лінійного прискорювача


20 листопада в Чернігівському обласному академічному музично-драматичному театрі ім. Т.Г. Шевченка відбудеться благодійний вечір-марафон «Промінь надії» зі збору коштів на лінійний прискорювач для онкохворих. Про це сьогодні, 14 листопада, повідомили на прес-брифінгу в ОДА.

Як зазначив головний лікар обласного онкологічного диспансеру Валерій Зуб, для медзакладу вже придбано сучасний лінійний прискорювач «Еlekta», а також розпочато будівництво приміщення під нього.

Будівельні роботи проводяться з урахуванням всіх необхідних вимог, аби попередити можливі ризики небезпеки, пов’язані зі специфікою медобладнання. До речі, обіцяють завершити зовнішні будівельні роботи і встановити лінійний прискорювач вже до 1 грудня.

За словами Валерія Зуба, цей медапарат набагато безпечніший у порівнянні з гамма-терапевтичним обладнанням, яке до цього часу використовується в закладі й за останні 20 років уже вичерпало свій технічний ресурс.

Новий радіологічний апарат має значно покращити якісь надання медичної допомоги онкологічним хворим. Щорічно

15 Листопада 2017 08:50актуально

Президент України зустрівся з Президентом групи Світового банку


Президент України Петро Порошенко провів зустріч з Президентом групи Світового банку Джим Йонг Кімом.

Петро Порошенко та Джим Йонг Кім обговорили стан впровадження структурних реформ в Україні.

«Ми рішуче налаштовані на продовження реформ в Україні», - запевнив Глава держави.

Президент України поінформував співрозмовника про реалізацію судової реформи, зокрема формування нового складу Верховного суду і створення Антикорупційного суду.

Петро Порошенко відзначив, що цієї осені прийнято також важливі Закони щодо освітньої, пенсійної та медичної реформ.

Окремо співрозмовники обговорили питання імплементації медичної реформи в Україні, особливо її компоненту щодо розвитку медицини в сільській місцевості із застосуванням телемедицини. Президент групи Світового банку привітав успішне ухвалення в українському Парламенті реформаторського Закону про сільську медицину.

Петро Порошенко закликав Президента групи Світового банку взяти під свій патронат допомогу

13 Листопада 2017 11:45актуально

Глава держави про новий Верховний Суд: Ми відкриваємо нову сторінку в історії правосуддя у нашій країні


Під час урочистої церемонії складання присяги суддями нового Верховного Суду Президент Петро Порошенко підкреслив, що сьогоднішній день надзвичайно важливий для нашої країни. «День народження принципово нового Верховного Суду. Він вперше сформований на основі конкурсу – безпрецедентно відкритого, унікального та прозорого», - наголосив Глава держави.

За словами Президента цей конкурс, з високим рівнем конкуренції, який проходив під дуже пильним наглядом громадськості, з прискіпливою перевіркою кандидатів всіма антикорупційними органами.

«Чи міг хтось уявити таке перезавантаження, скажіть мені, три роки тому? Але сьогодні Україна вже є прикладом для інших держав і щодо впровадження стандартів та правил, і щодо прозорості конкурсних процедур, і щодо відкритості та залучення громадськості»,

<<<1 - 11 з 5494>>>