<<<1 - 11 з 7091>>>


10 Серпня 2020 15:51Інформування

Яукщо в Україні щодоби фіксуватиметься понад 2 тис.випадків коронавірусу, то кількість смертей збільшиться до 40-50- нарада в Президента

 

Якщо в Україні щодоби фіксуватиметься понад 2 тис. випадків коронавірусної інфекції, то кількість смертей від неї збільшиться до 40-50 щодня. Про це йшлося на традиційній селекторній нараді під головуванням Президента України Володимира Зеленського.

Крім того, під час наради наголосили, що німецька медична асоціація Marburger Bund повідомила про початок другої хвилі епідемії коронавірусу. Також другу хвилю епідемії очікують у Польщі, Франції та Нідерландах.

«Українцям необхідно чітко роз’яснити

10 Серпня 2020 15:44Інформування

Андрій Прокопенко: Завершено капітальний ремонт мосту на дорозі Р-65

 

 

   У Чернігівській області тривають роботи по відновленню доріг місцевого значення, ремонтуються мости, про які не згадували понад три десятиліття. Увага до невеликих шляхів – це в першу чергу турбота про місцевих жителів, їх безпеку та комфортне проживання на сільських територіях.

   Саме тому, в області в рамках Програми Президента України Володимира Зеленського #Великебудівництво вперше за останні роки активно ремонтують мости Чернігівщини.

За інформацією Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 11 годину 10 серпня в області виявлено 11 нових випадків COVID-19. 

ПЛР-тести підтвердили захворювання у п’яти жителів Борзнянського  та двох Козелецького районів. По одному інфікованому в Ніжині, Чернігові, Варвинському та Ічнянському районах. Двоє з них перебуває на госпіталізації у Борзнянській лікарні, інші лікуються амбулаторно.

Загалом на Чернігівщині 1025 випадків інфікування коронавірусом, з них:

– 616 пацієнтів одужали;

– 330 — лікується амбулаторно;

10 Серпня 2020 15:30Інформування

Онлайн трансляція форумів в рамках 32 Міжнародної агропромислової виставки "Агро-2020"

 

11 та 12 серпня 2020 року, в рамках 32 Міжнародної агропромислової виставки «Агро-2020» буде проведено ряд форумів (програма додається), які будуть транслюватися онлайн.

Згідно програми, 11 серпня 2020 року розглядатимуться наступні теми:

  • Держпідтримка АПК: фокус у 2020 році та стратегія на 2021-2023 роки;
  • Розвиток бізнесу в сільській місцевості з використанням інструментів проекту Rubizmо, що фінансується Шведським Інститутом.

12 серпня 2020 року:

  • II ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ФЕРМЕРСЬКИЙ
07 Серпня 2020 17:05Привітання

Привітання голови РДА з Днем будівельника

 

      Шановні працівники будівельної галузі!

   Прийміть щирі  привітання з Днем будівельника!

   Ваша професія – одна з найшановніших, адже у всі часи людина прагнула до однієї з головних цілей - мати свій будинок та дбати про родинне тепло. А завдяки Вам все це стає реальністю, а відтак - мрія про комфорт та затишок власного дому здійснюється. Саме Ви даруєте нове життя архітектурним шедеврам, а наші вулиці  стають

07 Серпня 2020 14:40Інформування

У Чернігівській області зафіксовано+23 нових випадки захворювання COVID-19

 

 За інформацією Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 11 годину 7 серпня в області виявлено 23 нові випадки COVID-19.

  ПЛР-дослідження підтвердило інфікування у семи чернігівців, чотирьох жителів Ічнянського, трьох - Козелецького та одного Ніжинського районів. По два випадки зареєстровано у Прилуках, Ніжині, у Носівському і Чернігівському районах. Двоє інфікованих перебувають на лікуванні у медзакладах, решта лікуються амбулаторно.

Загалом на Чернігівщині 965 випадків захворювання COVID-19, з них:

07 Серпня 2020 11:55Інформування

Моніторинг стану доріг на території району

 

  В ході реформи адміністративного устрою та створення Корюківського району актуальним є питання забезпечення доступності до адміністративного центру з усіх інших населених пунктів, в першу чергу з найвіддаленіших.

   05 серпня голова райдержадміністрації Володимир Полубень здійснив поїздку по району  в ході якої було обстежено територіальну дорогу державного значення  Т-25-32, яка проходить через с.Савинки та с.Хотіївка та сполучає з Сосницьким районом. Більш оптимальним шляхом для забезпечення доступності до адміністративного центру новоствореного району, зменшення протяжності маршрутів госпіталізації пацієнтів до опорної лікарні та покращення логістики доставки сировини для ДП «Холминське лісове господарство»

07 Серпня 2020 11:15Інформування

Конкурс партнерських соціально-економічних проектів для протидії та зменшення впливу пандемії COVID-19

 

  Уряд Швеції та Програма розвитку ООН (ПРООН) оголошують конкурс партнерських соціально-економічних проєктів для протидії та зменшення впливу пандемії COVID-19 на території України. Конкурс відбувається в рамках реалізації спільного проєкту Уряду Швеції та ПРООН в Україні «Посилене партнерство для сталого розвитку».

  До участі запрошуються недержавні організації у партнерстві з бізнесом та / або місцевими органами влади, які об'єднали зусилля з метою реалізації економічних та соціальних проєктів для протидії та зменшення впливу пандемії коронавірусу в Україні.

  Пріоритет буде надаватись

06 Серпня 2020 16:15Інформування

Голова Чернігівської ОДА провів нараду щодо проєктів "Великого будівництва" на 2021 рік

 

   Про об'єкти та проєкти, що увійдуть до програми "Велике будівництво" у 2021 році, йшлося під час наради, яку провів голова Чернігівської ОДА Андрій Прокопенко з керівниками профільних підрозділів.

   -   Плануємо охопити як мінімум 5 шкіл, 5 садочків і 5 спортивних об’єктів. Об’єкт має відповідати певним критеріям та вимогам. Перше – комплексність, друге – якнайширше охоплення населення, третє - сприяти розвитку громади, – акцентував

06 Серпня 2020 16:08Інформування

У Чернігівській області зафіксовано +14 нових випадків захворювання COVID-19

 

  За інформацією Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 11 годину 6 серпня в області виявлено 14 нових випадків COVID-19.

 ПЛР-дослідження підтвердило 12 випадків захворювання у жителів Прилук та по одному у Ніжинському та Ічнянському районах. Усі вони лікуються амбулаторно.

  За минулу добу від короновірусної інфекції одужало 11 осіб. Вісім жителів Чернігова та троє - Прилук.

06 Серпня 2020 15:23Інформування

Як будуть надаватися послуги після реформування районів?

 

  Розмови та дискусії тривають, але все більше питань щодо реформи районів з’являється у жителів населених пунктів, яких торкнуться зміни. Люди хвилюються з приводу перетворення роками сформованих стандартів і місцевих державних структур, до яких вони зверталися задля вирішення житлових, медичних та побутових питань. Адже наразі вони знають адреси, відповідні відділи, людей, які там працюють і їх телефони. Реформи завжди сприймаються населенням насторожено. А особливо занепокоєні сільські жителі, які з острахом ставляться до всіх нововведень, адже хвилюються чи

<<<1 - 11 з 7091>>>